APIE MUS

Stiklo klijavimas
Stiklo klijavimas

KB TRADUX savo veiklą pradėjo 2003 metais ir jau 14 metų sėkmingai įgyvendina projektus Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų bendrovė atlieka berėmio stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus. Įmonės projektuojamų ir montuojamų konstrukcijų bei stiklo ir veidrodžių gaminių asortimentas yra platus.

Įmonė gamina ir montuoja nestandartinius dušus, stiklo pertvaras, stiklines varstomas ir stumdomas duris, stiklinius stogelius, stiklo grindis bei laiptų pakopas. Galime pagaminti ir sumontuoti stiklines saunos duris, pavėsinės stogą iš stiklo, stiklinius balkono turėklus, stiklo sienutes virtuvėse. Gaminame įvairius aksesuarus ir baldų detales iš stiklo.

Galime pasiūlyti ugniai atsparų stiklą (UAS). Esant saugumo poreikiui stiklą galime laminuoti.

Gaminame, pjauname, įrėminame, klijuojame ir pristatome įvairius veidrodžių gaminius. Didžiausias klijuojamo veidrodžio gabaritas gali siekti 3,30 m. Galime pagaminti veidrodžio rėmus iš medžio masyvo. Naudojame veidrodžius sertifikuotus padidinto drėgnumo patalpoms.

Per visą veiklos laikotarpį realizavome daug individualių užsakymų, pagaminome įvairių nestandartinių stiklo gaminių, tokių kaip laiptų stikliniai turėklai, lenkto stiklo durys, stiklinės grindys ir daugelį kitų projektų.

Mūsų stiklo ir veidrodžių gaminiais aprūpinti daugybė individualių namų, klinikos, komercinės paskirties patalpos, kirpyklos. Nestandartiniai dušai yra viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių.

Kai kurias realizacijų fotografijas galite pamatyti skiltyje Galerija.

Stiklai, veidrodžiai