DUŠAI

Kampinis dušas su varstomomis durimis
Kampinis dušas su varstomomis durimis

Gaminame nestandartinius dušus, todėl suprojektuosime tinkamiausią dušą jūsų vonios kambariui.

Dušus gaminame ir montuojame iš 8 mm storio grūdinto stiklo.

Be jokios abejonės, pasirinkdami dušą (dušo kabiną) vietoje vonios sutaupome patalpos plotą ir erdvę. Kiekvienoje vonios patalpoje, gali būti reikalingi nestandartiniai dušų sprendimai.

Siūlome dušus su stumdomomis durimis arba varstomomis durimis. Stumdomos dušo durys praktiškos tuo, kad vandens lašai lieka dušo kabinos viduje, o ne išorėje, todėl vanduo nepatenka už kabinos ribų. Esant mažam vonios plotui ir taupant patalpos erdvę rekomenduojame projektuoti stumdomas dušo duris. Labai dažnu atveju žmonės ieško dušo kabinos, kurios gabaritas plane 900 x 900 mm. Tokio dydžio duše bus pakankamai erdvės žmogui praustis.

Įrengiant kampinį dušą, paprasčiausias ir pigiausias būdas yra projektuoti vieną stiklinę sienutę, kuri viršuje yra pritvirtinama metaliniu vamzdžiu prie sienos, o ant vamzdžio montuojamos speciali dušams skirta užuolaida. Tai ekonomiškas ir patogus dušo įrengimo variantas. 

Galime pagaminti dušą su lenktu stiklu arba lenktomis stiklo durimis, nes taupant patalpos erdvę gali būti reikalingas užapvalintas dušas. Naudojame nerūdijančio
plieno detales, o stumdomoms dušo durims

naudojame specialius stabdžius, kad stiklas nepasiektų sienos ją stumdant.

Lenktas stiklas duše yra gražu derinant ją, su vonios baldų lenktomis formomis.


VANDENS SURINKIMO LATAKAI

Dušo surinkimo latakas
Dušo surinkimo latakas

Montuojant stiklinius dušus vis labiau pastebime, kad žmonės vietoje taškinių vandens surinkimo trapų renkasi vandens surinkimo latakus dėl geresnio momentinio vandens surinkimo.

Montuojant lataką vietoj trapo, grindų nuolydis formuojamas visa dušo grindų plokštuma į latako pusę. Tokiu būdu plytelių nereikia pjaustyti įstrižai, o  taip pat nėra būtinos mozaikinės plytelės.

Vandens surinkimo latakai dušuose turi privalumų dizaino prasme, nes pats latakas gali būti apklijuotas ta pačia plytele, kaip ir dušo grindys, todėl latakas, kaip inžinerinis gaminys, pranyksta ir vizualiai praktiškai nesimato.

Vandens surinkimo latakas yra praktiška ir graži dušo interjero detalė, o iš detalių susideda interjero visuma.