DUŠAI

DUŠAI

Kampinis dušas su varstomomis durimis
Kampinis dušas su varstomomis durimis
Dušas
Dušo planas

Gaminame nestandartinius dušus, todėl suprojektuosime tinkamiausią dušą jūsų vonios kambariui.

Dušus gaminame ir montuojame iš 8 mm storio grūdinto stiklo.

Be jokios abejonės, pasirinkdami dušą (dušo kabiną) vietoje vonios sutaupome patalpos plotą ir erdvę. Kiekvienoje vonios patalpoje, gali būti reikalingi nestandartiniai dušų sprendimai.

Siūlome dušus su stumdomomis durimis arba varstomomis durimis. Stumdomos dušo durys praktiškos tuo, kad vandens lašai lieka dušo kabinos viduje, o ne išorėje, todėl vanduo nepatenka už kabinos ribų. Esant mažam vonios plotui ir taupant patalpos erdvę rekomenduojame projektuoti stumdomas dušo duris. Labai dažnu atveju žmonės ieško dušo kabinos, kurios gabaritas plane 900 x 900 mm. Tokio dydžio duše bus pakankamai erdvės žmogui praustis.

Įrengiant kampinį dušą, paprasčiausias ir pigiausias būdas yra projektuoti vieną stiklinę sienutę, kuri viršuje yra pritvirtinama metaliniu vamzdžiu prie sienos, o ant vamzdžio montuojamos speciali dušams skirta užuolaida. Tai ekonomiškas ir patogus dušo įrengimo variantas. 

Galime pagaminti dušą su lenktu stiklu arba lenktomis stiklo durimis, nes taupant patalpos erdvę gali būti reikalingas užapvalintas dušas. Naudojame nerūdijančio plieno detales, o stumdomoms dušo durims

Dušas
Dušas su stumdomomis durimis
Dušas
Dušo planas

naudojame specialius stabdžius, kad stiklas nepasiektų sienos ją stumdant.

Lenktas stiklas duše yra gražu derinant ją, su vonios baldų lenktomis formomis.