Stiklinės lentynos

Stiklinės lentynos
Stiklinės lentynos

Neretai kuriant namų interjerą tenka pasirinkti sprendimus, kurie tinkami tik konkrečiu atveju ir konkrečioje vietoje. Stiklinės lentynos, jas panaudojus tinkamoje vietoje, interjerui 

Stiklinės lentynos
Stiklinės lentynos

suteikia gyvybingumo ir grakštumo. Stiklinės lentynos neužgožia interjero, nes yra skaidrios, jos gali būti naudojamos įvairios paskirties patalpose. Prieš gaminant labai sudėtingas stiklo formas darome tikslius brėžinius milimetrų tikslumu, tik tuomet gaminame. 

 

Prieš montuojant bet kokias stiklines detales, reikalingas sienų ar kitų paviršių užbaigtumas, kadangi įvairios stiklo detalės montuojamos milimetrų tikslumu, todėl nedidelis nukrypimas turi įtakos stiklo detalių gamybai, montavimui, ir galutiniam rezultatui. Pavyzdžiui, prieš gaminant stiklines lentynas, yra tiksliai išmatuojamas sienų sandūros kampas, nes labai dažnai vietoje 90° kampo sienų sandūrose randame 89.6°, 88.7°, ir panašiai.

Kadangi stiklinės lentynos ant sienų yra montuojamos metalinių laikiklių pagalba, todėl stiklo ir sienų sandūroje nereikalingas glaistymas, dažymas ar silikono panaudojimas. Panaudojant metalines detales, stiklinės lentynos nuo sienos atitraukiamos per 2-4 mm, todėl jos gali būti montuojamos ant labai grubaus paviršiaus, nes prie jo nesiliečia.

Stiklinių lentynų formos praktiškai yra beribės, o jų storis gali būti įvairus, priklausomai nuo lentynos ilgio – 6mm, 8mm, 10mm. Knygų lentynos gali būti gaminamos iš stiklo.

Neretai stiklinės lentynėlės naudojamos židinio šonuose, o ant jų statomi įvairūs aksesuarai, taip pagyvinant patalpą.

Naudoti daug stiklo patalpoje nepatartina, tačiau tinkamoje vietoje panaudotas stiklas suteikia spindesio namams, o be to yra praktiškas sprendimas.

Stiklinės lentynos, tvirtinimas prie sienų
Stiklinės lentynos, tvirtinimas prie sienų

 

STIKLINĖS LENTYNĖLĖS

Gaminame įvairaus storio ir formų stiklines lentynėles vonioms, dušams bei kitos paskirties patalpoms. Rekomenduotina lentynėles gaminti iš grūdinto 6-8 mm storio stiklo. Stiklinės lentynėlės gali būti užapvalintos, o taip pat gali būti su facetu.

Stiklinė lentynėlė
Stiklinė lentynėlė (ypač skaidrus stiklas)
Stiklinės lentynėlės
Stiklinės lentynėlės

Šias stiklines lentynėles turime vietoje:

  1. Matmenys 700 x 80 x 10 mm. Kaina €19/ 1 VNT. (be laikiklių), stiklas skaidrus su užapvalintais kampais. TURIME VIETOJE 2 VNT.
  2. Matmenys 790 x 85 x 6 mm. Stiklas ypač skaidrus (optiwhite). Be užapvalintų kampų. TURIME VIETOJE 1 VNT.
  3. Matmenys 1140 x 120 x 5 mm. Stiklas ypač skaidrus (optiwhite). Be užapvalintų kampų. TURIME VIETOJE 1 VNT.