ŠVIEČIANTIS VEIDRODIS SU BAMBUKO RĖMU

Šviečiantis veidrodis su bambuko rėmu

Šis šviečiantis veidrodis unikalus, jo rėmas pagamintas iš bambuko masyvo. Bambuko rėmo spalva palyginimui yra maždaug gintaro spalvos.

Šviečiantys veidrodžiai yra patogūs tuo, kad jiems nereikia ieškoti atskiro šviestuvo, nes juose jau yra integruotas LED apšvietimas, kuris pasižymi ilgaamžiškumu ir taupumu.

Šis veidrodis yra praktiškas, jame suprojektuotas slėptas LED apšvietimas taip, kad neakintų žmogaus akių. Šviesos srauto intensyvumas reguliuojamas specialiu (dimeriuojamu) jungikliu. Apšvietimas suprojektuotas visu perimetru ir šviečia taip, kad akcentuotų rėmo tekstūrą. Veidrodis su facetu visu perimetru.

Nors bambukas nėra Lietuvoje augantis augalas, tačiau tai labai charakteringa ir savita medžiaga. Natūrali bambuko spalva – geltonai balta su tamsesnėmis skersinėmis juostelėmis kamieno sujungimų vietose. Gintarinė bambuko spalva yra gaunama gamyklose karbonizuojant bambuką, t.y. veikiant jį aukšta temperatūra, drėgme ir slėgiu.

Bambukas pasižymi aukštu atsparumu mechaniniams ir klimatiniams poveikiams. Į plokštes bei skydus suklijuotos bambuko stiebų sienelės virsta pilnaverte medžiaga baldinių medžiagų gamybai. Praktiška ir stabili medžiaga. Bambukui užaugti reikia 3–5 metų tam, kad jį būtų galima nukirsti ir gaminti medinius gaminius, o štai ąžuolas užauga per 100–130 m. Pagal Brinelio skalę, bambukas netgi kietesnis už ąžuolą.

Bambukai yra tvirtastiebiai, žoliniai augalai, daugiausia paplitę Azijoje. Azijoje bambukas laikomas vienas iš keturių tauriausių augalų, ir yra įtrauktas į pasaulio rekordų knygą kaip greičiausiai augantis pasaulio augalas, nes per parą jis gali pasistiebti net iki 1 metro.

Šių augalų stiebai sumedėję, tuščiaviduriai, neišskiria sakų. Tvirtumo suteikia natūraliai sudėtyje esantis silikonas, todėl tai viena iš geriausių žaliavų ir baldų gamyboje. Gaminiai pagaminti iš klijuoto masyvo interjerui suteikia jaukumo ir pakeri savo nepakartojama struktūra.

Kietumas pagal Brinelį: 4-4,5.

Veidrodžio su rėmu matmenys 625 x 1020 mm, veidrodžio matmenys 420 x 810 mm. Kaina €500.

Veidrodžio autorius: Saulius Bendorius

Leave a Reply